Dag 1: Brussel – Las Palmas
Vlucht van Brussel naar Las Palma de Gran Canaria. Opnemen van uw huurwagen. Overnachting in hotel Hacienda del Buen Suceso****, gelegen in Arucas, op zo'n 15 minuten rijden van Las Palmas.
Dag 2: Las Palmas
Ontbijt. Ga op ontdekking in Las Palmas, de hoofdstad van Gran Canaria. De historische wijk La Vegueta met zijn smalle geplaveide straatjes herbergt een aantal interessante monumenten: de kathedraal, Casa de Colón of het huis van Christoffel Columbus en het Museo Canario. Er zijn populaire stranden dicht bij de stad: Playa de las Canteras en Playa de las Alcaravaneras. Overnachting in hotel Hacienda del Buen Suceso****.
Dag 3: Las Palmas – Santa Cruz de Tejeda
Ontbijt. Na het ontbijt, traject naar Parador de Cruz de Tejeda. Deze parador is gelegen op een hoogte van 1560m temidden de natuur en omgeven door bergen en bossen. Overnachting in Parador de Cruz de Tejeda****.
Dag 4 - 5 Santa Cruz de Tejeda
Ontbijt. In de omgeving van Tejeda kunt u mooie wandelingen maken langs diepe kloven en vulkaankraters met prachtige uitzichten op de woeste natuur. Zo zijn er op Gran Canaria drie kraters te vinden waar u kunt door- of rondwandelen: Caldera de Tejeda, Caldera de Tirjana, en ten slotte ook Caldera de Bandama. Het meest indrukwekkende overblijfsel van vulkanische oorsprong, is de Roque Nublo. Deze 80 meter hoge monoliet is het symbool van Gran Canaria. De rots staat op een hoogte van 1.813 meter en is daarmee een van de hoogste punten van de Canarische eilanden. Een wandeling naar deze monoliet is een absolute must. Het uitzicht is indrukwekkend. Een andere aanrader is ook de wandeling naar de Roque Bentaiga, enkele kilometers verderop. Overnachting in Parador de Cruz de Tejeda****.
Dag 6 Santa Cruz de Tejeda – Meloneras
Ontbijt. Traject naar hotel Lopesan Villa del Conde. Dit hotel biedt schitterende faciliteiten, een uitstekende service en een ideale ligging om te genieten van zee en strand. Diner en overnachting in hotel Lopesan Villa del Conde*****.
Dag 7 - 8 - 9 Meloneras
Ontbijt. U kunt 2 dagen op ontdekking gaan in het zuiden van Gran Canaria. Het duinenreservaat ‘ de oase van Maspalomas’ is een nationaal park en beschermd natuurgebied. Het bestaat uit een immens groot duingebied, een palmbomenbos en een meer waar het zeewater ondergronds in- en uitstroomt. Dit gebied is een stopplaats voor vele trekvogels op hun route tussen Europa en Afrika. U kan hier lange wandelingen maken en genieten van deze uitzonderlijke duinlandschappen die doen denken aan de uitgestrekte Saharawoestijn. Puerto de Mogan is een pittoresk havenstadje ontworpen door de kunstenaar Ralph Neville. U kunt er aangenaam flaneren en leuke boottochtjes maken. Op vijf minuten rijden van Puerto Mogán ligt het mooie strand van Playa Taurito waar u heerlijk kunt zwemmen. Het is spectaculair gelegen bij indrukwekkende kliffen. Diner en overnachting in hotel Lopesan Villa del Conde*****.
Dag 10 Meloneras – Las Palmas – Brussel.
Ontbijt. Afleveren van uw huurwagen en terugvlucht naar Brussel.