dag 1 : Nairobi
Bij aankomst te Nairobi, onthaal en transfer naar Ole Sereni Emara hotel waar je 1 nacht verblijft, standaard kamer, ontbijt inclusief.
Dag 2 & 3: Nairobi – Samburu
Vertrek noordwaarts richting Samburu, lunch onderweg. Avondsafari in het Samburu Reservaat.
Samburu is een minder gekend reservaat maar het is meer dan de moeite waard. Hier leven enkele zeldzame diersoorten, ook wel omschreven als ‘The Samburu Special Five’: De Grévyzebra, de Somalische struisvogel, de netgiraffe, de gerenuk en de Oost-Afrikaanse spiesbok. Het landschap wordt gekenmerkt door de halfdroge woestijn, in tweeën gesplitst door de meanderende Ewaso Nyiro rivier en bezaaid met bronnen, Doum palmen, vulkanische rotsen en hoge bergen. Als de tijd het toelaat, breng zeker eens een bezoek aan de Samburus, een nomadenvolk.
Verblijf van 2 nachten in Samburu Ashnil Camp, standaard kamer.
Op dag 3 ga je 's ochtends en 's middags op safari in het Samburu Reservaat.
Dag 4: Samburu – Ol Pejeta Wildlife Conservancy
’s Ochtends vertrek naar het Ol Pejeta Wildlife Conservancy. Lunch en namiddagsafari
inclusief een bezoek aan het Sweetwaters chimpansee conservatie project. De vlakte bevat vaak een zeer hoge concentratie van wilde dieren. Uitstekende kansen op het spotten van zwarte neushoorn, olifant, buffel en leeuw.
Overnachting in Sweetwaters tented lodge in een standaard tent.
Optionele nacht game drive, kameelrit of begeleide wandelingen kunnen geboekt worden bij de receptie van het kamp.
Dag 5: Ol Pejeta Wildlife Conservancy - Lake Naivasha
Je verlaat de groene en vruchtbare hooglanden en bezoeken Thomson’s watervallen alvorens doorheen de Great Rift Vally het gebied van de meren te bereiken.
Lunch en tijd om te ontspannen bij het zwembad voor een avond boottocht op het meer, met een kans om nijlpaarden en meer dan 400 soorten kleurrijke vogels te zien.
Overnachting in Naivasha Simba Lodge.
Dag 6: Lake Naivasha - Masai Mara
’s Ochtends vertrek langsheen Mount Longonot, een slapende vulkaan om daarna door te rijden naar Masai Mara, het meest bekende reservaat van Kenia. Na de lunch ga je op safari in de Masai Mara.
Verblijf van 2 nachten in Mara Ashnil Camp, standaard tent.
Dag 7: Masai Mara
Vandaag ga je een volledige dag op safari in het Masai Mara National Park.
De Masai Mara is een topbestemming in Kenia en beroemd om zijn verbluffend gevarieerd dierenrijk. Met zowel permanente als tijdelijke verblijf van onder meer de leeuw, luipaard, cheeta, hyena, giraf, olifant als ook van meer dan 450 vogelsoorten zijn de uitgestrekte vlaktes van het Masai Mara overladen van wild. De omgeving werd opgenomen in de zeven natuurwonderen van de wereld omwille van de jaarlijkse grote wildebeest- en zebramigratie die hier plaatsvindt. Ongeveer 1,5 miljoen gnoes, zebra’s en gazelles verlaten het park van Serengeti en verzamelen in het Masai Mara National Park, een buitengewone ervaring!
Dag 8: Masai Mara - Mombasa
Na het ontbijt transfer naar de Masai Mara airstrip voor een binnenlandse vlucht richting Mombasa. Bij aankomst in Mombasa transfer naar het hotel.
Verblijf van 5 nachten in het Sands at Chale****/* in een Overwater Suite op basis van half pension (of all inclusive mits toeslag).
Dag 13 : Mombasa
Transfer naar de luchthaven van Mombasa voor de terugvlucht.