dag 1 : Saigon - Ben Tre (home stay) (o-m-a)
U rijdt in 1 uur van Saigon naar Tan An, de toegangspoort tot de Mekongdelta. De ochtendrit is ongeveer 25 km lang en voert u door het platteland, langs landelijke wegen, maïsvelden en rijstvelden. U maakt verschillende stops om een familiewerkplaats te bezoeken, foto's te maken en te genieten van koffie en fruit op de lokale markt. U luncht in een leuk restaurant in de stad My Tho. Tijdens uw fietstocht in de middag rijdt u langs fruitboomgaarden en gezellige, levendige dorpjes waar de lokale bevolking thuis hun werk doet. U komt aan bij de lokale homestay (eenvoudig) en brengt de nacht door op het platteland. (Fietstocht van maximaal ~30 km)
dag 2 : Ben Tre - Tra Vinh (o-m-a)
Na het ontbijt rit per wagen naar Vinh Long waar u aan boord gaat voor een tocht naar een van de vele Mekong eilandjes. Hier start er een fietstocht van ongeveer 40 km over afgelegen wegen en langs kleine dorpjes. Soms wordt de Mekong of een zijrivier overgestoken op weg naar de pier waar je de ferry neemt naar het vasteland. Het laatste gedeelte gaat langs rustige wegen naar het charmante Khmer stadje Tra Vinh. Tra Vinh Lodge.
dag 3 : Tra Vinh - Can Tho (o-m-a)
Vandaag is een unieke dag met de combinatie van fietsen en een bezoek aan de regio van de Khmer bevolking. De fietstocht duurt 40 tot 80 km afhankelijk van uw uithoudingsvermogen. Onderweg maakt u een stop bij een Boeddhistische tempelschool. Aankomst te Can Tho en installatie in Wink Can Tho***.
dag 4 : Can Tho - Saigon - Brussel (o-m)
Na een vroeg ontbijt vertrek voor een tocht van 40 km langs smalle geplaveide wegen naar de drijvende markt te Phong Dien. Na het middagmaal keert u terug naar Can Tho. In de late namiddag transfer naar de luchthaven van Saigon voor de terugvlucht naar Parijs CDG.
dag 5 : Brussel
Aankomst.