dag 1 : Brussel - Keflavik - Reykjavik
Rechtstreekse vlucht naar Keflavik en transfer per flybus naar Reykjavik (45 min.). Check-in bij hotel Storm 3* of gelijkwaardig.
dag 2 : De Gouden Cirkel
In de voormiddag bezoekt u de Gouden Cirkel met de geiser Strokkur in Geysir, de indrukwekkende waterval Gullfoss en het nationaal park Thingvellir. Terugkeer naar Reykjavik.
dag 3 : Het schiereiland Snaefellsness
Het schiereiland Snaefellsnes in het westen van IJsland is bijna een miniatuurversie van het hele eiland. Het gebied heeft prachtige voorbeelden van de meeste natuurlijke landschappen die IJsland zo beroemd maken. Dit omvat zwarte stranden, prachtige bergen, vulkaankraters, ongelooflijk veel vogels, magische grotten en natuurlijk de meest pittoreske gletsjer van allemaal, Snaefellsjokull. Een deel van het schiereiland vormt het Nationaal Park Snaefellsjokull, het enige nationale park aan de kust van het land.
dag 4 : Reykjavik - Keflavik - Brussel
Transfer per flybus naar Keflavik (45min.). Terugvlucht naar Brussel.