Dag 1 Kruger luchthaven – Sabi Sand Private Game Reserve
Bij aankomst op de luchthaven van KMIA, opname van je huurwagen Cat M en op weg naar je safarilodge gelegen in Sabi Sand Private Game Reserve, befaamd voor het spotten van luipaarden.
Je checkt in in je safarilodge op tijd voor de lunch.
Rond 16u vertrek voor je eerste safari per 4x4 in Sabi Sand. Geniet van de zonsondergang in de bush.
Geniet van een buffetdiner in de boma onder een weergaloze Afrikaanse sterrenhemel.
Verblijf van 2 nachten in Umkumbe Safari Lodge****, standaard kamer, volpension, safari’s in open 4x4 inclusief.
Dag 2 Sabi Sand Private Game Reserve
Je wordt vroeg in de ochtend gewekt en na een kop koffie vertrek je rond 06u op safari, op zoek naar de Big 5.
Rond 9u terugkeer naar de lodge waar het ontbijt op je wacht. Erna kun je optioneel een bush walk ondernemen (als het weer het toelaat). De begeleide wandelingen bieden een informatieve safaribeleving waarbij gekwalificeerde gidsen je alles over de bush leren.
Na een lunchbuffet vertrek op namiddagsafari, tot na zonsondergang. Tijdens de avondsafari kun je nachtdieren spotten die enkel dan actief zijn.
Diner onder de sterrenhemel.
Dag 3 Sabi Sand Private Game Reserve – Klaserie Private Nature Reserve
Na een vroege safari en ontbijt vertrek naar je ecokamp gelegen in Greater Kruger.
De rangers van het kamp zijn gespecialiseerd in Big Five wandelsafari’s, waar je samen op zoek gaat naar deze roofdieren, terwijl je heel wat interessante kennis omtrent de lokale fauna en flore meekrijgt.
Lunch in het kamp en rond 16u vertrek op safari per 4x4.
Diner in de boma, onder de sterrenhemel.
Verblijf van 2 nachten in Africa on Foot, chalet, volpension, safari’s per 4x4 en begeleide wandelsafari’s inclusief.
Dag 4 Klaserie Private Nature Reserve
Begin je dag met een vroege wake-up call, en na de koffie vertrek op een begeleide ochtendwandeling onder leiding van gekwalificeerde gidsen. Misschien ontmoet je wel één van de Big 5 !
Na een stevig ontbijt geniet je van de faciliteiten van het kamp tot aan de lunch.
Vertrek op safari per 4x4 in de privéconcessie, waar je van een sundowner geniet.
Na zonsondergang bereik je het kamp, voor een diner in openlucht.
Avonturiers kunnen overwegen om de nacht in een boomhut door te brengen, onder de sterrenhemel.
Dag 5 Klaserie Private Game Reserve – Balule Nature Reserve
Geniet van een laatste begeleide bushwandeling. Na het ontbijt vertrek naar de volgende safarilodge, gelegen in Balule Nature Reserve.
Bij aankomst bij de Jejane Gate geniet je van een transfer van 40min naar de lodge.
Verblijf van 2 nachten in Nyala Safari Lodge, klassieke rondavel-chalet, volpension, safari’s inclusief. Deze kleinschalige lodge bevindt zich op de oevers van de Mohlabetsi-rivier.
Na de lunch vertrek je per 4x4 en ranger op safari in het privéwildreservaat, thuisbasis van de Big Five.
Diner in de lodge.
Dag 6 Balule Nature Reserve
Ook vandaag geniet je van 2 safari’s in Greater Kruger, op zoek naar de roofdieren.
Alle maaltijden in de lodge.
Dag 7 Balule Nature Reserve – Maseke Game Reserve
Na een ochtendlijke safari en ontbijt vertrek per huurwagen naar je kamp gelegen in het 8000 ha grote Maseke Game Reserve, behorend tot Balule Nature Reserve.
Check in in Chacma Bush Camp, waar je 2 nachten verblijft in een chalet, volpension, safari’s inclusief.
Na een heerlijke lunch heb je tijd om te ontspannen aan het zwembad, met uitzicht op de drinkplaats waar vaak olifanten komen drinken.
Rond 16u vertrek per 4x4 op safari, waar je professionele ranger je onderdompelt in de wonderen van de wildernis.
Diner in het kamp.
Dag 8 Maseke Game Resrve
Geniet van 2 safari’s in open 4x4, ’s ochtends vroeg en in de late namiddag tot na zonsondergang.
Dag 9 Maseke Game Reserve – Hoedspruit luchthaven
Na een laatste safari en ontbijt in het kamp begeef je je naar de luchthaven van Hoedspruit.
Je kan je reis vanuit Hoedspruit verderzetten met een verkenning van Cape Town en wijde omgeving.